Гідро- та пароізоляція.

Паропропускіні дифузійні мембрани виконують функцію паропроникної покрівельної ізоляції. Вони використовуються як для будь-яких покрівельних конструкцій, так і для вентильованих фасадів у якості вітрозахисту. Перевагами супердифузійних мембран є те, що висока паропроникність дозволяє вкладати мембрану безпосередньо без повітряного прошарку на теплоізоляцію.

Звичайна гідробар"єрна плівка призначена для захисту підпокрівельного простору горища від пилу, дощу, снігу.

Плівка не гниє , не піддається впливу шкідників. Термін служби не менший, ніж довговічність покриття даху.

Пароізоляційна захисна плівка призначена для захисту теплоізоляції із внутрішньої сторони підпокрівельного простору. Використання даних плівок є неминучим для збереження теплоізоляційних властивостей утеплювача через наявність водяної пари.

Самонарізи.

Самонарізи - це непримітна деталь конструкції, що утримує металочерепицю чи профнастил на основі (обрешітці), а також зєднує між собою листи виробів з металу. Покрівельний матеріал утримується самонарізами від здування вітром і інших впливів, тому вони виконують дуже відповідальну функцію.

Ущільнювачі.

Основа універсального ущільнювача - пінка з поліуретану, яка працює як фільтр – крізь неї легко проникає повітря, вона перешкоджає накопиченню вологи, не дозволяє бруду і снігу потрапляти під зведену покрівлю. За рахунок спеціальних властивостей поліуретану, цей вид ущільнювача не схильний до атмосферних дій, має тривалий термін служби.

Виробник дає рекомендацію терміну служби 15 років.

Ущільнюючі стрічки забезпечують повітро- та поронепронинне з'єднання пароізолюючих плівок.

Фарба для даху.

Фарба для даху - розчин для реставрації покрівельних листів, пофарбованих поліестровим, поліуретановими фарбами, покритих пластизолом, пластиком PCV, PVF2. Фарба для даху безпечна для навколишнього середовища. Не містить толуолу.

Герметизуюча бітумна стрічка.

Еластична, клеюча, герметизуюча стрічка призначена для ремонту та захисту різних поверхонь від потрапляння вологи та води на різних видах покрівель.