Історія VELUX почалася 1941 року, коли Віллум Канн Расмуссен побачив можливість перетворення горища на комфортне приміщення для проживання. Він створив перше мансардне вікно VELUX та вигадав назву, яка відображала його бачення, легко вимовлялася та легко запам'ятовувалася.

Назва VELUX походить від двох слів – Ventilation and Lux (вентиляція та світло). VELUX, що виробляє продукцію у 11 країнах та має свої представництва у майже сорока країнах, є одним з найсильніших брендів у світі у секторі будівельних матеріалів, продукція яких продається майже по всьому світі.

Група VELUX нараховує більше 10.000 працівників. Головний офіс компанії VELUX знаходиться на Північ від Копенгагену, місті Хорсхольм.

GZL

GZL 3 GZL 2 GZL 1

GZL - дерев'яне вікно з центральною віссю відчинення класу "Економ"

Модель мансардного вікна з клеєної, вкритої подвійним шаром прозорого лаку. Вікно обладнане вентиляційним пристроєм, розташованим у верхній його частині.

GZL B - мансардне вікно з характеристиками GZL з нижньою ручкою відчинення.

Характеристики продукту:

  • Верхня ручка дозволяє встановити вікно на оптимальній висоті, а також розмістити під ним меблі (модель GZL). За необхідності наявна модель GZL B з нижньою ручкою.
  • Подвійне лакове покриття не потребує ремонту протягом багатьох років
  • Вентиляція при зачиненому вікні через вентиляційний пристрій та зйомний фільтр, який легко мити Зовнішню поверхню вікна легко мити, знаходячись у приміщенні
  • Фіксація у привідчиненому положенні для захисту від небажаного відчинення дітьми чи сильним вітром Вікно оснащене кронштейнами для легкого монтажу штор чи жалюзі.

GGL

ggl ggl-2

GGL - дерев'яне мансардне вікно з центральною віссю відчинення

Класика VELUX, мансардне вікно з центральною віссю відчинення, використовувалося та перевірялося протягом багатьох років.

Зроблене із соснового дерева, із зручною ручкою-перекладиною для ручного відчинення; покриите трьома шарами прозорого лаку.

Характеристики продукту:

  • Зручна верхня ручка дозволяє розташовувати меблі прямо під вікном.
  • Вікно обертається на 180° навколо центральної вісі для легкого та безпечного миття.
  • Пристосоване для усіх шторок, рольставень та інших аксесуарів VELUX.
  • Вентиляція, що може застосовуватися при зачиненому вікні та не пропускає комах та пил. Зроблено з природнього матеріалу - деревини

Поліуретанові мансардні вікна GGU

ggu ggu-2

GGU - поліуретанове мансардне вікно з центральною віссю відчинення

Є ідеальним для вологих приміщень, білого кольору, має "чистий" вигляд. Є ідеальним вибором для кімнат, де потрібні вікна, які не потребують догляду та чудово виглядають. Поворотна та фіксована рами зроблені з цільного матеріалу, що забезпечує відсутність спайок по кутах, наявних у пластикових вікнах. Вологостійкі та не потребує догляду.