Roto Designo R4

Roto r4.1 Roto r4.2

Мансардне вікно з центральною віссю повороту - модель R4 - класичне мансардне вікно, яке забезпечує експлуатаційні параметри, герметичність і теплоізоляцію на рівні, що значно перевершує попередні стандарти.

Мансардне вікно з центральною віссю повороту виготовляється в двох варіантах матеріалів, залежно від характеру і внутрішнього декору приміщення : дерево або ПВХ.

Вікна моделі R4К/Н застосовуються у важкодоступних або недоступних місцях, таких як, високо розташовані вікна, встановлені для додаткового освітлення.

Roto Designo R7

Roto r7.1 Roto r7.2

Вікно з піднятою віссю - це єдине мансардне вікно, яке завдяки запатентованій фірмою Roto унікальній технологічній фурнітурі, оснащено віссю повороту в 3/4 висоти вікна. Відмінна особливість в розміщенні осі повороту в вікнах серії R7 порівняно з традиційними мансардними вікнами, дозволяє отримати вільний доступ до відкритого вікна.

Усі функції вікна обслуговуються тільки однією ручкою.

Висока якість - за доступну ціну!

Вікна з піднятою віссю коштують не на багато дорожче, ніж традиційні, але пропонують набагато вищий рівень комфорту і безпеки. Завдяки даному технічному рішенню під час повороту стулка не входить всередину приміщення, що дозволяє насолоджуватися видом з відкритого вікна стоячи у повний зріст, не боячись ударитися головою. Газові амортизатори, використані в механізмі підйому, дозволяють легко відкривати та обслуговувати вікна даної моделі.

Roto Designo R8

Roto R8.1 Roto r8.2

Designo R8 - це мансардне вікно Roto з подвійною системою відкривання : по верхній осі і в ¾ висоти вікна.

Вікно Designo R8 відрізняється сучасним дизайном, а також новим кольором зовнішніх накладок - антрацит металік (RAL 703). Унікальний дизайн досягнутий завдяки використанню новаторських ергономічних форм вікна - із зовнішнього боку усі елементи окладів закруглені, а місця з'єднань - замасковані.

Завдяки зменшенню монтажної висоти була отримана оптимальна інтеграція з покрівлею. Крім того в стандартній комплектації склопакет має зовнішнє скло з покриттям Aquaclear, що самоочищається, і встановлений на виробництві термо-блок WD, який покращує теплоізоляційні параметри вікна більш ніж на 15%.

До усіх моделей вікон Designo R8 пропонується пароізоляційна плівка для з'єднання вікна з пароізоляцією покрівлі, яка гарантує герметичне з'єднання в небезпечних місцях.