Чи можна братися за мокрий одяг або відкриті ділянки тіла потерпілого від нещасного випадку при звільненні від дії електричного струму?

Не можна братися за мокрий одяг чи відкриті ділянки тіла потерпілого. Правило перше. Щоб уникнути ураження струмом за потерпілого, слід братися лише однією рукою і тільки за сухий одяг.

– щоб уникнути поразки струмом за постраждалого слід братися лише однією рукою і лише за сухий одяг; – під ЛЕП постраждалого слід відтягнути не менше ніж на 8 метрів від проводу, що лежить на землі; – у приміщеннях достатньо перемістити постраждалого не менше ніж на 4 метри від джерела струму.

Якщо у потерпілого відсутні свідомість, пульс, дихання, шкірний покрив синюшний, а зіниці розширені, слід негайно приступити до відновлення життєвих функцій організму шляхом проведення штучного дихання та зовнішнього масажу серця.

Першу медичну допомога можна, можливо надавати ТІЛЬКИ коли потерпілого звільнено від дії електричного струму. Перевірте пульс, поклавши два пальці на сонну артерію.У потерпілого відновилося дихання та серцебиття.

  1. Викличте швидку медичну допомога (Тіл. …
  2. Накладіть стерильну пов'язку на місце електротравми.
loading
×