Чи можна гріти носа при нежиті синьою лампою?

Прогрівання синьою лампою допомагає при нежиті найкраще, помітно прискорює одужання (Якщо порівнювати з іншими методами). Побічних ефектів немає, обмеження за віком відсутні.

Рекомендуються сеанси по 5-10 хвилин прогрівання через кожні 10-15 хвилин 3-4 десь у день. Не рекомендується використання лампи більше 20 хвилин без перерви. Після процедури протягом години не можна виходити на холод та протяги. Якщо добре гріти за вухами – швидко розкладає ніс.

Синя лампа викликає полегшення при застуді, болях у м'язах та лікує запальні захворювання асептичного характеру (тобто не викликані збудником хвороби – приклад, якщо вас продуло протягом і т. д.), використовується для лікування циститів у жінок, при ранах, що погано гояться, і трофічних виразках.

Для дітей часто рекомендують застосовувати синю лампуяка виключає контакт зі шкірою. Вона зміцнює стінки кровоносних судин, вбиває хвороботворні мікроорганізми. Клітини швидше відновлюються, а болючі процеси йдуть. Для вагітних ж прогрівання носа сіллю при нежиті взагалі стає порятунком.

loading
×