Чи можна опрацьовувати опік Йодопіроном?

Препарат широко використовується у хірургії, травматології. Загоює трофічні виразки, термічні опіки, пролежні. Їм обробляються опіки 2-3 ступеня, гнійні та інфіковані рани..

Для зовнішнього застосування: інфекційно-запальні ураження шкіри, травми, рани, міалгії. Для місцевого застосування: хронічний тонзиліт, атрофічний риніт, гнійний отит, трофічні та варикозні виразки, рани, інфіковані опіки, свіжі термічні та хімічні опіки І-ІІ ступеня.

Спосіб застосування та дозування Йодопірон розчин 1% 250мл Як антисептик для обробки рук хірурга застосовують 0,1% (за активним йодом) розчини (5 мл), операційне поле протирають серветкою, змоченою в розчині. При значних опіках хворого занурюють у ванну з розчином 1:32 або 1:50 на 10-15 хвилин.

Йодопірон – антисептичний засіб, при зовнішньому застосуванні виявляє бактерицидну (відносно широкого спектру грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, у т. ч. антибіотикорезистентних штамів кишкової палички, золотистого стафілококу та протею), фунгіцидну та протизапальну дію.

loading
×