Чи можна померти від уколу повітрям?

Так, якщо в посудині з'являється велика бульбашка, то це може призвести до повітряної емболії.. Подальший розвиток подій залежатиме від місця, куди потрапить ця бульбашка. Якщо мозок – призведе до інсульту, у легені – до тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА) тощо.

На думку експертів, необхідно запровадити близько 200 мілілітрів повітря, щоб викликати чиюсь раптову смерть Маленька бульбашка просто розсмокчеться в клітинах тіла. Стандартна медична практика вимагає, щоб, перш ніж зробити укол, лікар переконався, що у шприці немає повітряних бульбашок.

Щоб у ньому не залишилося повітря При наборі ліків з ампули або флакона у шприц потрапляє повітря. Повітряна бульбашка, що виявилася в тілі, може викликати дуже великі неприємності аж до утворення тромба, оскільки при зіткненні з повітрям кров починає згортатися.

Симптоми та клінічні прояви повітряної емболії залежить від кількості повітря, що у серцево-судинну систему. Зазвичай симптоми виникають відразу після проникнення повітряного емболу в судинне русло.

loading
×