Чим і як годувати маленьке кошеня?

У віці 1-3 днів дають по 2,5 мл замінника котячого молока кожні дві години. У віці 4-7 днів дають по 5 мл суміші та організують по 10-12 годівель на день. У віці 6-10 днів дають по 5-7,5 мл суміші та організують 10 годівель на день. У віці 11-14 днів дають по 10-12,5 суміші та годують кошенят кожні три години.

У перший місяць життя найкращим харчуванням для кошенят є молоко матері. Через нього новонароджені одержують антитіла, важливі для формування імунітету. Після 4 тижнів можна, можливо вводити прикорм. Оскільки малюк ще маленький, прикорм краще починати з паштетів чи мусів для кошенят.

Відповідь на запитання, як годувати кошеня без мами, багатьом здається простим: давати їм звичайне коров'яче молоко. Але робити це категорично не можна – малюки просто не зможуть засвоїти цей продукт. Найкращим рішенням для годування кошенят-сиріт вважається використання комерційного замінника молока кішок.

Вуглеводи кошенята повинні отримувати переважно із каш. Найбільш корисні, що легко засвоюються – вівсянка, гречка, пшенична та ячмінна каша. Перловка практично не засвоюється організмом кішок, її давати не варто, як і кукурудзяну кашу. Овочі – теж гарне джерело вуглеводів та корисних елементів.

loading
×