Чим корисна папороть у їжі?

Вживання папороті сприятливо позначається процесах зростання, допомагає формуванню скелета, обміну речовин, діяльності нервової системи, підвищує працездатність, покращує стан ендокринної системи, сприяє виведенню радіонуклідів з організму. Папороть використовується у кулінарії різних народів світу.

Рослина покращує обмінні процеси, благотворно впливає на нервову систему, виводить радіонукліди. У Японії його називають еліксиром довголіття і високо цінують за властивості, що омолоджують. Папороть не рекомендується вагітним жінкам, дошкільнятам та людям із захворюваннями серцево-судинної системи.

Виявляється, папороть є їстівною рослиною. Щоправда, вживати можна не всі його види. Їстівними видами папороті вважається орляк звичайний, страусник звичайний, осмунда коричнева. А всі інші види несмачні або навіть отруйні.

Втечі папороті містять каротин, токоферол (вітамін Е), рибофлавін, або вітамін В 2. Наявність алкалоїдів робить рослину прекрасним знеболюючим засобом. Крім цього, в листочках як молодих, так і дорослих рослин є дуже важливі для людського організму макро- і мікроелементи.

loading
×