Чим нас годували у піонерському таборі?

На сніданок у піонерських таборах зазвичай була якась каша: манна, гречана, пшоняна або рисова на молоці. Найбільше не любили геркулесову, тобто вівсянку, хоча дорослі казали, що вона найкорисніша. Її часто залишали в тарілці недоїденою. 21, 2021

Путівка до піонерського табору на одну зміну для дитини в середньому обходилася батькам близько 10 рублів, оскільки вони оплачували її частково (зазвичай 10-15%). Решта вартості відшкодовувалася за рахунок профспілки чи держави. Повна вартість путівки у дитячий табір у середньому становила 140-150 рублів.

Історія піонерських таборів Це виховно-оздоровчі заклади, призначені для відпочинку та виховання піонерів та школярів віком від 7 до 15 років. Були обгородженою територією з добре розвиненою інфраструктурою, в якій можна знайти все. Від їдальні та бібліотеки до клубу або спортмайданчика.

Було дружно. До кінця 1980-х СРСР налічується понад 40 тисяч піонерських таборів (не рахуючи шкільні табори денного перебування). У 1990-ті роки після розвалу СРСР в Росії та інших пострадянських республіках починається масове закриття таборів.

loading
×