Чим відрізняється мозок дельфіна від людини?

«Головний мозок дельфіна-афаліни, – каже професор Лаела Саї, – важить 1700 грамів, це на 350 грамів більше, ніж у дорослого чоловіка. За своєю складністю мозок дельфіна аж ніяк не поступається мозку людини: складок, горбків та звивин у ньому навіть більше». Загальна кількість нервових клітин у дельфіна вища, ніж у людини.

Дельфіни спілкуються за допомогою звуків, що нагадують людині свист чи клацання. Вчені стверджують, що дельфін може використовувати близько 14 тисяч різних звукових сигналів. Звичайний людина використовує таку ж кількість слів. Кожен дельфін, що міститься в неволі, має ім'я, на яке він відгукується.

Вони допомагають нейронам працювати, підтримують їх та живлять, регулюють проведення імпульсів та очищають нервову тканину від молекулярного сміття та інфекцій.

Вони людської мови не розуміють, вони не здатні чути наші голоси. Наприклад, дельфіни сприймають лише ультразвук та жести. Ми з ними спілкуємось за допомогою свистків. Потрібно, щоб між тренером та твариною був емоційний зв'язок.

loading
×