Чого не вистачає в організмі, якщо хочеться оселедця?

Бажання з'їсти оселедець також виникає, якщо в організмі не вистачає вітаміну Д. Люди, які переважно живуть у північній півкулі, дуже часто страждають від його нестачі, адже в 100 г цієї морської риби міститься майже 50% від добової потреби дорослої людини в цьому вітаміні.

Завдяки калію і магнію, що входять до складу, риба може поліпшити стан здоров'я при серцевих захворюваннях, допомогти в лікуванні судин. Якщо постійно включати оселедець у свій раціон, можна знизити ризики розвитку онкології, попередити атеросклероз та цукровий діабет.

Користь оселедця Один з них – високий вміст поліненасичених жирних кислот Омега-6 та Омега-3. Вони допомагають захистити судини від атеросклерозу, зміцнюють імунітет. Зміст корисних жирних кислот у оселедця таке ж, як у сьомзі та форелі. Окрім корисних Омега-3 кислот оселедець багата на вітаміни Е, А, В1, В12, В6.

У ній міститься у досить великій кількості «хороший» холестерин – до 14%, лецитин – від 1 до 44%, вітаміни групи В, А, Д, Е, С, залізо, йод, кальцій, магній, калій, сірка, селен, цинк, натрій, фосфор та інші мінеральні речовини.

loading
×