Чому не можна мочити пудрові брови?

Вимога "не мочитиє, мабуть, найбільшим незручністю реабілітаційного періоду. Чому не можна? Відповідь проста: скоринка, що утворилася на шкірі після процедури, утримує пігмент у шкірі, допомагаючи йому прижитися. Якщо її прибрати, більшість пігменту вийде назовні з лімфою завдяки роботі імунної системи.

Отже, якщо мочити перманентний макіяж брів, введений пігмент не закріпиться і процедуру доведеться робити повторно. Це у кращому випадку. У гіршому замість красивого стійкого малюнка можна отримати шрами і рубці, позбутися яких буде набагато складніше.

Що найважливіше при загоєнні брів після процедури в жодному разі не можна мочити місце введення пігменту до сходу скорин; не можна чухати шкіру або знімати скоринки; у перші три дні не приймати ліки, що впливають на згортання крові; щоб угамувати свербіж, обробляти шкіру хлоргексидином.

Мочити шкіру у зоні татуажу можна тільки після закінчення лущення. Корочка після перманентного макіяжу брів має відпасти самостійно. Строго не рекомендується в період загоєння татуажу піддавати її механічному впливу, здирати, розчісувати чи скрабувати.

loading
×