Чому не можна обробляти рану перекисом водню?

Як згадувалося раніше, перекис водню може викликати поверхневе пошкодження клітин шкіри та епідермісу, що призводить до більш тривалого процесу загоєння.. Також дуже часто зустрічається місцеве нагноєння або виділення сукровиці із рани. Тому рекомендується промивати оброблювану ділянку тільки один раз. Nov 15, 2021

Перекис водню можна, можливо використовувати для промивання ран лише у вигляді 3% розчину. Якщо концентрація перекису більше, то можна, можливо легко отримати опік. Перекис водню відмінно бореться з бактеріями, а піна, яка «піднімається» в рані, вимиває тверді частинки бруду.

Ємності з перекисом водню можна зберігати тільки у вертикальному положенні, у темному та прохолодному місці. Не допускається працювати з пергідроллю при температурах повітря вище +30 ° С та на сонці. При контакті з металевим посудом можливо початок автокаталітичного розкладання, що супроводжується вибухом.

Шипіння і піна при обробці виникає через взаємодію певного ферменту, який виходить при пошкодженні клітин (каталаза), цей фермент розкладає перекис на ашдваО(вода) та кисень.

loading
×