Чому не можна підлазити під вагони, що стоять?
Підходити до них ближче, ніж на п'ять метрів, і підлазити під вагони не можна: кожен вагон на станції знаходиться в роботі, тому він може почати рух у будь-яку секунду. Якщо якийсь виступ або важіль вагона зачепиться за одяг людини, що зазівалася, то затягне під колеса.
11. Категорично забороняється підлазити під пасажирськими платформами та залізничним рухомим складом, а також між вагонами. У жодному разі не можна підлазити під вартий потяг або перелазити через зчеплення між вагонами! Склад може рушити будь-якої миті, що може призвести до поранення або навіть загибелі!
Будь-який перехід залізничних колій у місцях, необладнаних пішохідними настилами заборонено, несе загрозу життю та здоров'ю. Наїзд на пішохода, який раптово з'явився на шляху, запобігти практично неможливо, оскільки гальмівний шлях залізничного складу становить не менше 400 м-коду.
Оскільки є різниця потенціалів між металом (рейка, трубопровід) і землею, то цих зонах виникає електроліз і відбувається електрохімічна корозія металу. Крім цього, щодо умовно «нульових» рейок протікає слабкий струм зі своїм кодом (не програмним, а інтервальним, струм подається імпульсами).