Чому опускається натяжна стеля?

Теплий піднімається нагору і тисне на плівку, через що натяжна стеля прилипає до бетонної плити. Взимку під час морозів цей ефект проявляється сильніше. При зачинених вікнах температура в приміщенні поступово вирівнюється. Тепле повітря перестає тиснути на полотно, плівка починає здуватися та опускатися на місце..

Найчастіше причиною подібної ситуації є неправильний замір приміщення. Найчастішою причиною провисання стеліє затоплення. Під вагою води полотно розтягується. У поодиноких випадках, але все ж таки вони є, на матеріал падає штукатурка, вапно та інші матеріали, якими був оброблений чорновий стеля.

Тяга виникає через різницю температур і тиску на вулиці та в приміщенні. Причому взимку витяжка працює набагато ефективніше, ніж улітку саме через велику різницю температури. Однак є ще й зворотний ефект, так звана зворотна тяга, коли повітря не витягується у витяжний отвір, а навпаки, дме з нього.

Відбувається це через те, що знижується щільність повітря в кімнаті, а під натяжною стелею все герметично, і густина залишається постійною. Для вирішення цієї проблеми необхідно створити додаткову циркуляцію повітря. Найпростіше – це відкрити будь-яке вікно або поставити його на мікропровітрювання.

loading
×