Чому соду не можна їсти?

Попадання соди в шлунок призводить до реакції нейтралізації шлункової кислоти та виділення води та вуглекислого газу». Крім того, бікарбонат (сода) входить до складу буферної системи крові, тому ця сполука регулює кислотність крові, але це відбувається всередині, а не за допомогою зовнішнього влучення соди.Nov 18, 2020

Тривале та непомірне вживання соди в їжу або з лікувальною метою може призвести до негативних наслідків! Існує ризик відкладення фосфатних каменів у нирках та жовчному міхурі, порушення кислотно-лужного балансу в організмі, виникнення посиленої спраги та нудоти.

Сода не просто не допоможе регулювати кислотно-лужний баланс, а навпаки, може його порушити. За рахунок накопичення лужних речовин може збільшитись рівень pH крові – це називається алколозом.

Соти служать природною упаковкою для меду, яку можна, можливо вживати разом із ним, у своїй отримувати додаткові вітаміни. У шлунку та кишечнику віск діє як адсорбент, пов'язуючи токсичні речовини та виводячи їх з організму. Щоб з'їсти стільники їх потрібно дуже довго жувати або є з чорний хліб.

loading
×