Чому в жодному разі не можна піднімати двірники на ніч?

Втрачає свої властивості та гума щіток – через деформацію та вплив температур, як високих, так і низьких. Але є один момент, про який зазвичай забувають. Повідці, до яких кріпляться щітки «двірників», самі підтискаються до скла досить потужною пружиною. Ця пружина знаходиться в напрузі постійно.

Від зіткнення з теплою поверхнею гумки щіток випрямляться і приймуть робоче положення. Якщо часто піднімати двірники на ніч, то щітки швидше зношуються, ними з'являються тріщини.

Механізм склоочисників передбачає наявність пружини, яка притискає двірники до скла. Коли щітки знаходяться у вертикальному положенні, пружина розтягується та гірше виконує свої функції. Якщо підняти двірники на пару хвилин, наприклад, щоб помити скло, пружина не пошкодиться.

Якщо постійно залишати її в піднятому стані, через деякий час виявиться, що щітки стали помітно гірше прибирати воду та бруд із «лобовухи». І не варто потім дивуватися, чому купівля новихдвірників» проблему брудного скла не вирішує – корінь проблеми слід шукати у розтягнутих пружинах повідців.

loading
×