Чому заборонено небезпечні бритви?

Справа в тому, що формально гоління небезпечною бритвою заборонено в Росії з середини 1980-х років з гігієнічних міркувань. Тому сучасні небезпечні бритви, як правило, мають змінні одноразові леза (одними з найкращих вважаються японські).

Гоління проти зростання волосся може призвести до їх вростання або появи висипки. Тримайте лезо під кутом близько 30 градусів; при більш гострому куті нахилу ви ризикуєте порізатися, при тупішому – не зброїте щетину. Рухи мають бути легкими, без тиску.

Крім цього, якщо ваша бритва зберігається не в стерильних умовах або більше того, ви позичаєте її іншій людині, ви ризикуєте заразитися вірусами герпесу, гепатиту, ВІЛ та багато інших. ін. Також особливо небезпечно використовувати бритву у місцях, де розташовані лімфовузли (наприклад, пахви, пах тощо).

Перші клинкові бритви були зроблені близько 1680 в англійському місті Шеффілді. Термін «небезпечна» став широко використовуватися за аналогією з «безпечною бритвою» Жиллетта. При початковому заточуванні або відновленні леза небезпечної бритви використовується абразивний камінь.

loading
×