Де були перші осередки цивілізації?

Стародавня Месопотамія, також Стародавнє Дворіччя, Стародавнє Межиріччя – давня країна в Західній Азії в долині річок Тигр і Євфрат; місце виникнення та розвитку найдавнішої цивілізації; на території Месопотамії розташовувалися шумеро-аккадські царства Шумера, Аккад, Вавилонія та Ассирія, а також хурріто-арійська держава.

МЕСОПОТАМІЯ. Вважається, що першою цивілізацією на землі була цивілізація стародавньої Месопотамії. Саме в Месопотамії у IV тис. до н.

Цивілізації Стародавнього Сходу – найбільш перші цивілізації в історії людства виникли у долинах багатоводних річок, таких як Ніл, Тигр, Євфрат, Інд, Хуанхе. У державах виникли спеціально створені інститути. Звичаї та традиції замінювалися законом, суспільство розділилося на керованих та керуючих.

Межиріччя (Месопотамія) – територія, де виникла найдавніша у світі цивілізація, що проіснувала бл. 25 століть, починаючи з часу створення писемності і закінчуючи завоюванням Вавилону персами у 539 р. до н. е. е. "Месопотамія" – означає "Земля між річками" (між Євфратом і Тигром).

loading
×