Хто першим розділив зірки за їхньою яскравістю?

е. давньогрецький астроном Гіппарх розділив усі зірки на шість величин. Найяскравіші він назвав зірками першої величини, найтьмяніші — зірками шостої величини, інші ж рівномірно розподілив по проміжним величинам. де m – зоряні величини об'єктів, L – освітленості від об'єктів. давньогрецький астроном Гіппарх розділив усі зірки на шість величин. Найяскравіші він назвав зірками першої величини, найтьмяніші — зірками шостої величини, інші ж рівномірно розподілив по проміжним величинам. де m – зоряні величини об'єктів, L – освітленості від об'єктів.

Вірний відповідь: "Галілей".

Зірка — масивне небесне тіло, що самосвітиться, що складається з газу і плазми, в якому відбуваються, відбувалися або відбуватимуться термоядерні реакції. Найближчою до Землі зіркою є Сонце, інші зірки на нічному небі виглядають як точки різної яскравості, що зберігають своє взаємне розташування.

ἄστρον — «зірка» і νόμος — «закон») наука про Всесвіт, що вивчає розташування, рух, структуру, походження та розвиток небесних тіл (планет, зірок, астероїдів, тощо) і систем. небесна механіка, астрофізика, космологія, планетологія та ін.

loading
×