Хто сидів у Бухенвальді?

Протягом перших шести місяців померло 2900 в'язнів. Наприкінці року у таборі було 37 319 осіб, з них 14 500 громадян СРСР, 7500 поляків, 4700 французів та 4800 німців та австрійців.

Періодично есесівський персонал здійснював "селекції" по всій системі таборів. Бухенвальда і надсилав занадто слабких для роботи людей у так звані «центри евтаназії», де їх вбивали отруйним газом. У Бухенвальді есесівські лікарі також вбивали непрацездатних ув'язнених шляхом ін'єкції фенолу

Освенцім Аушвіц-Біркенау У слов'янських країнах його ще прийнято називати "Освенцім". Саме це місце стало страшним символ тодішньої системи концентраційних таборів. Його заснували 1940 року за кілька десятків кілометрів від польського Кракова. Це був не просто табіра цілий комплекс, призначений для умертвіння.

Бухенвальда було звільнено американськими військами 11 квітня 1945 року. До цього моменту тисячі та тисячі ув'язнених вже були відправлені на "марші смерті". Коли останній ув'язнений покинув територію Бухенвальда, табір був реорганізовано у табір для переміщених осіб.

loading
×