Коли овертайм у хокеї?

Додатковий час у матчах з хокею з шайбою призначається, якщо в основні 60 хвилин матчу команди не змогли визначити переможця. На чемпіонатах світу та Олімпійських іграх грає 5 хвилин у форматі 3×3 до першого голу (але видалення гравця збільшує склад суперника до 4 або 5).

Команди грають періодами, і тут уже боротьба ведеться у форматі 4х4. У всіх інших випадках овертайм завжди триває п'ять хвилин. Якщо навіть після нього не виявлено переможця, то тоді пробиваються буліти – штрафний удар, в якому гравець залишається віч-на-віч з воротарем.

Овертайм проводиться після перерви в 15 хвилин із заливкою льоду. Команди змінюються воротами та грають у форматі 4 на 4 до першої закинутої шайби. Якщо після завершення овертайму рахунок гри не зміниться, то для визначення переможця матчу призначаються післяматчеві штрафні кидки.

Овертайм – Це функція Counter-Strike: Global Offensive. У режимі змагання зазвичай розігрується 30 раундів. Якщо обидві команди виграють по 15 раундів, гра переходить у овертайм. Це найкращий із 6, від першого до 19, і всі гравці починають з 10 000 доларів.