Кому дозволено звертатися до суддів під час гри?

handball від hand – рука і ball – м'яч) – командна гра з м'ячем 7 на 7 гравців (по 6 польових та воротар у кожній команді). Грають руками. Мета гри – якнайбільше раз закинути м'яч у ворота (3 м × 2 м) суперника.

М'яч, покинутий з 6-метрового кидка, нагороджується 2 окулярами. 9.4. Після взяття воріт гра поновлюється з виконання кидка воротаря з площі воріт (12:1). 9.5 Гол, який був зарахований, у жодному разі не може бути скасований, якщо суддя вже чітко показав, що гол зарахований та кидок воротаря було виконано.

Гравці завжди повинні виходити на майданчик та залишати його тільки через лінію власної зони заміни (4:5). Ці вимоги також відносяться до заміні воротарів (дивись також 4:7 та 14:10). Правила заміни діють також при тайм-ауті (за винятком командного тайм-ауту).