Кому належить МКС?
МКС – спільний міжнародний проект, у якому беруть участь 14 країн: Росія, США, Японія, Канада та вхідні до Європейського космічного агентства Бельгія, Німеччина, Данія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Франція, Швейцарія, Швеція (спочатку у складі учасників були Бразилія та Великобританія).
Станція переважно ділиться на дві основні частини: російський та американський сегменти МКС. Російський сегмент (РС МКС) управляється з підмосковного Центру управління польотами у м. Корольові, американський сегмент (АС МКС) – з аналогічного за призначенням центру в м. Х'юстон, штат Техас.
на Міжнародної космічної станції працює екіпаж 67-ї тривалої експедиції у складі космонавтів Роскосмосу Олега Артем'єва, Дениса Матвєєва та Сергія Корсакова, астронавтів NASA Челла Ліндгрена, Роберта Хайнса, Джесіки Уоткінс та астронавта ESA Саманти Крістофоретті.
МКС — спільний міжнародний проект, у якому беруть участь шістнадцять країн: Бельгія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Данія, Іспанія, Італія, Канада, Нідерланди, Норвегія, Росія, США, Франція, Швейцарія, Швеція, Японія. Будівництво МКС почалося 20 листопада 1998 запуском функціонально-вантажного блоку «Зоря».