Навіщо рептиліям третє око?

тім'яною око (третє око, непарний око) – непарний світлочутливий орган деяких безщелепних, риб, земноводних та рептилій. Сприймає інтенсивність світла (але не може давати зображення) і працює як ендокринна залоза, беручи участь у регуляції багатьох добових та сезонних ритмів та, можливо, у терморегуляції.

Дехто вважає, що третє око, також відомий як чакра Аджна, є брамою до вищої свідомості та духовного розвитку. Інші вважають, що він може допомогти покращити інтуїцію, підвищити духовну свідомість та екстрасенсорні здібності. А інші вважають, що вона допомагає покращити ясність розуму та зосередитись.

Правда, бачити цей око не може, оскільки кришталик і сітківка недорозвинені, зате здатний вловлювати рух та зміну освітленості. Цей «око» дуже корисний для ігуани, оскільки допомагає рятуватися від хижаків, які б атакувати зверху.

Вона пов'язана з усвідомленням, духовним спілкуванням, сприйняттям. Є думка, що коли відкривається чакра третього очі, людина знаходить мудрість, розуміння, а також поглиблення своїх духовних зв'язків. І хоча немає жодних наукових доказів, що підтверджують це, у багатьох культурах визнається важливість чакри третього очі.

loading
×