Що буде після овертайму у хокеї?

Виняток – КХЛ, там у додатковому часі залишаються по 3 члени команди. Якщо після закінчення овертайму буде нічия, команди проведуть серію пенальті.. Але якщо це плей-офф, то в більшості професійних ліг не буває пенальті, і овертайми тривають доти, доки не буде переможець (при цьому по 20 хвилин кожен).

Овертайм проводиться після перерви в 15 хвилин із заливкою льоду. Команди змінюються воротами та грають у форматі 4 на 4 до першої закинутої шайби. Якщо після завершення овертайму рахунок гри не зміниться, то для визначення переможця матчу призначаються післяматчеві штрафні кидки.

Хокей із шайбою Додатковий час у матчах з хокею із шайбою призначається, якщо в основні 60 хвилин матчу команди не змогли визначити переможця. На чемпіонатах світу та Олімпійських іграх грає 5 хвилин у форматі 3×3 до першого голу (але видалення гравця збільшує склад суперника до 4 або 5).

е. булітів під час плей-офф просто бути не може). Додатковий час триває 20 хвилин. Потім перерва, після якого призначається другий овертайм.