Що буде якщо не лікувати ентеробіоз?

Ускладнення ентеробіозу: До найчастіших ускладнень відносять: з боку шлунка та кишечника. апендицит, дисбактеріоз. З боку жіночої статевої системи – вагініти, ендометрити, сальпінгіти.

Ентеробіоз сприяє розвитку патології органів дихання, кровотворення та травлення, ендокринної та сечовидільної системи. Дурно думати, що ентеробіоз нешкідлива хвороба, якої можна швидко і просто позбутися. Заразитися ентеробіозом праці не складе, а от вилікувати не завжди легко.

Діти у багато разів частіше дорослих страждають на ентеробіоз. У занедбаних випадках при розмноженні гостриків у великій кількості, що гинуть у кишковому середовищі особини викликають інтоксикацію організму, яка проявляється у головних болях, відсутності апетиту, дратівливості, втраті імунітету.

Гігієнічний режим при ентеробіозі слід дотримуватись 2-3 тижні. Якщо в сім'ї хвора одна людина, то лікування необхідно всім, а якщо в дитячому колективі, то лікують всіх дітей та персонал. Повторний курс лікування зазвичай проводять через 12 днів.

loading
×