Що буде, якщо не видаляти базаліому?

Проте базаліому шкіри обличчя називають найбезпечнішим із ракових захворювань, оскільки вона не дає метастази в інші органи, але навіть за належної терапії може рецидивувати і в занедбаних формах вражати головний мозок. У таких випадках прогноз невтішний. людина гине.

При базаліома на пізніх стадіях лікарі можуть суттєво продовжити життя хворого. Як показало одне дослідження, середня п'ятирічна виживання становить 2 роки за наявності віддалених метастазів та 7,2 роки при регіонарних метастазах.

Базаліома шкіри обличчя: чим небезпечна? Небезпека захворювання в тому, що згодом навіть при млявій формі пошкоджується все більше і більше внутрішніх клітин. Вони можуть дійти до кістки або ділянок, які відповідають за важливі функції, наприклад, слух. При проростанні пухлини у клітини мозку високий ризик смерті.

Видалення базаліоми – необхідний оперативний захід усунення клітинного новоутворення з прикордонним онкологічним характером. Базальноклітинна пухлина є ознакою раку шкіри без поширення метастазу.

loading
×