Що буде, якщо вести малорухливий спосіб життя?

Малорухливий спосіб життя небезпечний у будь-якому віці: порушення постави, кровообігу, зниження м'язового тонусу, ранній розвиток шийного остеохондрозу, серцево-судинні захворювання, ожиріння, цукровий діабет – І це не повний перелік захворювань, до яких призводить "нерухомий" спосіб життя.

Що буде, якщо просто менше рухатися Наприкінці експерименту дослідники виявили, що за два тижні вимушеного "простою" м'язова маса у молодих людей зменшилася приблизно на 300 грам. Але більш тривожною стала поява у них факторів ризику розвитку цукрового діабету та хвороб серця.

Американські вчені виявили, що сидячий спосіб життя сильно впливає на зміни ділянки мозкущо відповідає за пам'ять. Крім того, як і куріння, він підвищує ризик розвитку діабету, серцево-судинних захворювань, захворювань головного. мозку. Результати дослідження з'явилися у журналі PLOS ONE.

Під малорухомим («фізично неактивним») способом життя Всесвітня організація охорони здоров'я має на увазі, що людина не виконує рекомендації ВООЗ щодо рухової активності, тобто набирає менше 150 хвилин помірного або 75 хвилин інтенсивного аеробного навантаження на тиждень.

loading
×