Що лікує трава кінза?

Дубильні речовини у складі рослини виводять шлаки та токсини з організму. Крім того, рослина має сечогінну дію, що допомагає впоратися із зайвою набряклістю тканин. Кінзу можна назвати природним антидепресантом. Вона має заспокійливу та спазмолітичну дію.

Зелень кінзи надзвичайно корисна для роботи серцево-судинної системи та всього травного тракту. Вона незамінна при зниженому апетиті, слабкій моториці кишечника та інших неприємних недугах внутрішніх органів.

Протипоказання кінзи Зловживання кінзою у здорової людини може спричинити порушення місячних у жінок, розлади сну, ослаблення потенції у чоловіків та зниження пам'яті. Ця зелень протипоказана при гастритах, підвищеній кислотності, захворюваннях серця, гіпертонії, тромбофлебіті, тромбозі та цукровому діабеті.

Покращує травлення, зміцнює кістки, зменшує набряки, виводить токсини з організму, знижує тиск, бореться з алергією, допомагає при хворобах очей… І, звичайно, надає цікавого смаку стравам. Кінза або коріандр – однорічна трав'яниста рослина роду Коріандр (Coriandrum) сімейства Парасолькові (Apiaceae).

loading
×