Що не можна робити мусульманам у Курбан Байрам?
У святковий день не можна займатися фізичною працею, яка відволікає від молитви. Також не можна сваритися з іншими людьми та завдавати їм незручностей. Паломництво в Мекку повинен хоча б один раз у житті здійснити кожен мусульманин.
Святкувати Курбан–байрам починають із раннього ранку. До світанку чоловіки роблять повне обмивання, одягають кращий одяг і вирушають у мечеть для здійснення намазу. Робити це обов'язково на голодний шлунок. У мечеті відбувається святкова молитва, після якої мулла чи імам-хатиб вимовляє проповідь (хутбу).
«Для людей, які не роблять хадж і перебувають у Казахстані, можна, можливо стригти нігті, волосся приймати душ і прати одяг. А людям, які роблять хадж, не можна цього робити. За день до Курбан–айта, у день арафи, людям які не роблять хадж, якщо дозволяє здоров'я, можна, можливо тримати піст.
Святкувати Курбан–байрам починають із раннього ранку. Здійснивши повне обмивання та одягнувши охайний одяг, мусульмани колективно моляться у мечеті. У святилищі читають Коран, слухають проповідь імама, в якій пояснюється значення та походження обряду жертвопринесення.