Що робить гру грою?
Гра – форма діяльності в умовних ситуаціях, спрямована на відтворення та засвоєння суспільного досвіду, фіксованого у соціально закріплених способах здійснення предметних дій, у предметах науки та культури.
Ігри розвивають реакцію, увагу та моторику рук дитини; Дослідники відзначають, що після екшн-ігор діти швидше читають та краще засвоюють прочитане; Люди, які часто грають, відрізняються великою завзятістю та наполегливістю (успішніше справляються зі складними завданнями, не здаються, доки не досягнуть мети);
Гра покращує організаторські здібності, математичні навички (на кшталт уміння вважати і просторової уяви), соціальні риси, відносини з однолітками, фізичний розвиток та стан здоров'я, здатність до ідентифікації себе як особистості.
Гра допомагає розвивати творче мислення та нестандартний підхід до вирішення проблем. У так званих «Тестах творчого мислення Торренса», діти, які багато грають у вільному режимі, показують на 85% найкращий результат! Гра – найкращий спосіб набуття соціальних навичок.