Що робити при легкому харчовому отруєнні?

Отже, промивання шлунка слабким розчином соди (до чистої води), прийом ентеросорбенту (активоване вугілля, смекта), питво води (щоб уникнути зневоднення) та спокій. Важливий момент: у жодному разі до приїзду лікаря не можна приймати знеболювальні, протиблювотні та протидіарейні препарати. May 1, 2020

Перша доба після отруєння пити стоїть кип'ячену воду, неміцний теплий чорний чай без цукру. Щоб заповнити нестачу солі в організмі, можна випити води із сіллю (1 чайна ложка на склянку води). Також після отруєння організму потрібно заповнити запас калію.

У більшості випадків ознаки харчової інтоксикації проходять протягом 1-10 днів, але в деяких випадках може бути більше. Симптоми норовірусної інфекції проявляються протягом 12-48 годин після зараження. Зазвичай вони припиняються за кілька днів.

Потрібно промити шлунок. Для цього необхідно випити близько двох склянок теплої води кімнатної температури та викликати блювоту. Процедуру бажано проводити до виходу із шлунка чистої води. Зв'язуємо токсини (попереджаємо їх всмоктування у кров).

loading
×