Що роблять із ферохрому?

Найбільшим споживачем ферохрому є виробництво сталі, особливо виробництва нержавіючої сталі з вмістом хрому від 10 до 20%. Ферохром часто класифікується за кількістю вуглецю та хрому, які в ньому містяться.

Ферохром використовується при виробництві швидкорізальної, штампованої та інструментальної сталей. Також його застосовують для створення броней, різноманітних за класом сейфів та елементів ракет. Ферохром пропонується покупцям у кусах (максимальна маса шматка – 10 кг). Сплав упаковують у сталеві барабани вагою 250 кг.

Завдяки існуванню феросплавів можливий процес виробництва матеріалів з покращеними та спеціальними властивостями – конструкційних, корозійностійких (нержавіючих), жароміцних, жаростійких, прецизійних та електротехнічних сталей, спеціальних ливарних чавунів та інших різноманітних сплавів.

Основний напрямок застосування – виробництво сталей, чавунів та сплавів. Феросплави використовуються для легування та розкислення матеріалів, що виплавляються. Перший процес дозволяє суттєво покращити властивості сталі шляхом додавання до її складу додаткових елементів, наприклад, вольфраму, молібдену, нікелю.

loading
×