Що таке зірки насправді?

Зірка масивне самосвітяче небесне тіло, що складається з газу та плазми, в якому відбуваються, відбувалися або відбуватимуться термоядерні реакції. Найближчою до Землі зіркою є Сонце, інші зірки на нічному небі виглядають як точки різної яскравості, що зберігають своє взаємне розташування.

Зірки, На думку більшості астрономів, виникли (і продовжують народжуватися зараз в нашій та інших галактиках) з хмар газу, що стискаються, і пилу. Спочатку утворюються не справжні зірки, А їхні зародки – "протозірки", схожі на кульові хмари газу.

Наша зірка складається з газу та пилу: водню, гелію, а також заліза, нікелю, кисню, азоту, кремнію, сірки, магнію, вуглецю, неону, кальцію та хрому Сонце не тільки має ідеальний склад, але й розташоване на ідеальній відстані від Землі, що та забезпечує життя на нашій планеті.

Ф. Зірками називаються самосвітлі космічні об'єкти, які здебільшого складаються з розпеченої плазми, що нагрівається ядерними реакціями, що проходять усередині них. Основною умовою існування зірки є рівновага на будь-якій її глибині між вагою шарів, що лежать вище, і тиском (див.

loading
×