Скільки часу триває чверть у баскетболі?

За правилами FIBA ​​матч ділиться на 4 періоди за 10 хвилин кожен і на 4 періоди по 12 хвилин за правилами NBA. Секундомір зупиняється при кожному свистку судді (у разі помилки, ауту). Кожна команда може замінити одного або кількох гравців під час зупинки гри або в тайм-ауті.

Матч складається з чотирьох чвертей, тривалість кожної 10 хвилин (дванадцять хвилин у Національній баскетбольний асоціації) з перервами по дві хвилини. Тривалість перерви між другою та третьою чвертями гри – п'ятнадцять хвилин. Після великої перерви команди мають змінитись кошиками.

Чверть у баскетболі: чим відрізняється від тайму Згідно з новими правилами, прийнятими у 2000 році, матч складається з чвертей по 10 хвилин чистого часу кожен (у НБА — із чвертей по 12 хвилин). Єдиними, хто зберігає правило поділу матчу на тайми, є американські студенти – NCAA.

У годині 60 хвилин . Для початку визначаємо скільки хвилин в одній чверті . 60 : 4 = 15 . Отже одна чверть це 15 хвилин .