Скільки овертаймів може бути у грі?

Кількість овертаймів, на відміну від регулярних чемпіонатів у НХЛ чи КХЛ, не обмежена. Рекорд у НБА встановили ще 1951 року, тоді було зіграно шість додаткових відрізків. У 1989 році Сіетл Суперсонікс і Мілуокі Бакс провели п'ять овертаймів, а до третього ОТ в НБА дістаються практично в кожному сезоні.13 Nov 2021

Після шостого матчу між «Бостоном» та «Чикаго», що закінчився перемогою «Буллз» з рахунком 128:127 у третьому овертаймі, кількість додаткових п'ятихвилин у цій серії досягло рекордних семи, повідомляє ESPN.

Хокей із шайбою За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виняток якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3). У деяких турнірах у плей-офф овертайм грає у форматі 5×5 до першого голу необмежену кількість часу (20 хвилин гри, перерва та поновлення) овертайму).

17.4 Якщо рахунок нічийний після закінчення ігрового часу четвертого періоду, гра продовжується на додатковий період тривалістю п'ять (5) хвилин або на стільки періодів по п'ять (5) хвилин, скільки необхідно, щоб порушити рівновагу у рахунку.