Скільки поразок у Кареліна?

За всю спортивну кар'єру виграв 888 поєдинків (887 у боротьбі та 1 у ММА) і зазнав лише п'ять поразок. Включений до числа 25 найкращих атлетів світу XX століття. Занесений до Книги рекордів Гіннеса як спортсмен, який протягом тринадцяти років не програв жодної сутички.

Єдина поразка Кареліна від американця Гарднера у фіналі Олімпіади Разом із борцем після сумного фіналу Олімпіади-2000 сумувала вся країна. З Олімпіади у Сіднеї легендарного борця Олександра Кареліна зустрічали як справжнього героя: оркестр, перші особи міста та області, сотні вдячних уболівальників.

Біографія Олександра Кареліна Він чотири рази був удостоєний премії в галузі бойових мистецтв «Золотий пояс», 5 раз вигравав турнір пам'яті Олександра Піддубного, був володарем Кубка "Абсолютний чемпіон світу". За своє життя в спорті він зазнав всього двох поразок, але мав 887 переможних битв на килимі.

До Олімпіади-2000 Рулон Гарднер був невідомим борцем греко-римського стилю. Перемога над Олександром Кареліним зробила його легендою.