Скільки таймів грають у футзалі?

Розміри майданчика для проведення міжнародних матчів: довжина 38-42 м, ширина 18-25 м. Тривалість матчу – 2 тайми по 20 хвилин чистого часу (у російському чемпіонаті з сезону 2009/2010 проводиться експеримент, погоджений з FIFA, згідно з яким тривалість матчу складає 2 тайми по 25 хвилин).

Матч у міні-футболі складається із двох таймів по 20 хвилин кожен. Після закінчення першого тайму суддя оголошує 15-хвилинну перерву. На відміну від “великого брата” у міні-футболі використовується чистий ігровий час, тобто за будь-якої зупинки гри арбітр ставить таймер на паузу.

Гра Матч складається із двох рівних періодів по 20 хвилин.

Розглянемо, чим футзал відрізняється від міні футболу. У футзалі м'яч вводиться в гру з ауту та при кутовому руками. У мініфутболі м'яч вводиться в гру ногами з бокової. У футзалі немає обмежень щодо передачі воротареві, проте на своїй половині команда може грати не більше п'ятнадцяти секунд.