У чому причина заздрощів?

Вона обумовлена ​​тим, що ми неправильно сприймаємо себе та інших людей. Ця неправильна стратегія мислення називається «несправедливим порівнянням». Порівнюючи себе з кимось іншим, ти обов'язково виявиш у нього щось краще, ніж у себе, і починається руйнуватися твоя самооцінка, відбувається емоційний дискомфорт. May 31, 2018

Психологія заздрості Заздрість пов'язана з самооцінкою та порівнянням чи суперництвом з іншими людьми. Без порівняння заздрість не виникає. Щоразу, коли ви заздрите шикарному ремонту у подруги, ви порівнюєте щось своє з чимось, що має. Причому це не обов'язково може бути ремонт.

Практично завжди заздрість пов'язана з негативними емоціями, такими як злість і ненависть, і призводить до жадібності, дріб'язковості та негативного життєвого настрою. У більшості випадків люди, що заздрять, стають жадібними, дріб'язковими, злими, але рідко помічають це за собою і визнають свою проблему.

Але заздрість — ціла гама почуттів: злість, образа, невдоволення, роздратування, пристрасне бажання мати те, що є в іншого: «У нього крута машина, а в мене — «відро з гайками»! Є генетична теорія заздрості, Що говорить про те, що заздрість – Складний інстинкт.

loading
×