Як часто буває овертайм у баскетболі?

Кількість овертаймів, на відміну від регулярних чемпіонатів у НХЛ чи КХЛ, не обмежена. Рекорд у НБА встановили ще 1951 року, тоді було зіграно шість додаткових відрізків. У 1989 році Сіетл Суперсонікс і Мілуокі Бакс провели п'ять овертаймів, а до третього ОТ в НБА дістаються практично в кожному сезоні.

Зазвичай це два додаткові тайми по 15 хвилин без перерви, після першого тайму команди міняються місцями (воротами). У додатковий час, як і в основне, додається доданий час. Під час додаткового часу може застосовуватись правило Золотого чи Срібного гола.

Після шостого матчу між «Бостоном» та «Чикаго», який закінчився перемогою «Буллз» з рахунком 128:127 у третьому овертаймі, кількість додаткових п'ятихвилин у цій серії досягло рекордних семи, повідомляє ESPN.

Овертайм у футболі – додаткові два тайми по 15 хвилин кожен. Грають у матчах плей-офф, якщо в основний час зафіксовано нічию. Таким чином, тривалість матчу збільшується з 90 до 120 хвилин.