Як діагностувати гломерулонефрит?

Діагностика гломерулонефриту Діагноз ставиться за результатами даних анамнезу, опитування пацієнта, клінічних ознак (зниження кількості сечі, що виділяється, артеріальна гіпертензія, набряки). Щоб оцінити стан нирок, пацієнту призначають доплерографію судин та УЗД.

Захворювання найчастіше виявляють за результатами планового аналізу сечі при виявленні в ній білка та клітин крові. Діагноз ставиться на основі аналізів крові та сечі, іноді на підставі візуалізуючих методів обстеження та/або біопсії нирок.

Діагноз ставиться на основі аналізів крові та сечі, а іноді на підставі результатів візуалізуючих досліджень та/або біопсії нирок. Найчастіше хворим необхідно обмежити вживання солі та білків та приймати діуретики чи антибіотики до поліпшення функції нирок.

Загальний аналіз крові допомагає виявити наявність запального процесу у організмі. Біохімічний аналіз крові показує підвищений рівень сечовини, креатиніну, електролітів. Ці параметри характеризують фільтраційну здатність нирок та ступінь їх ураження [4].

loading
×