Як допомогти кішці під час вагітності?

Приділяйте кішці більше уваги – розмовляйте з нею, гладьте, зараз вона потребує ласки. Організуйте місце, де їй буде комфортно народжувати – це може бути будиночок, кошик або коробка. Головне, щоб це було закрите місце, розташоване в тихому куточку квартири.

У жодному разі не давайте кішці прокушувати плодовий міхур із рідиною! Перший вдих кошеня в такому положенні призведе до того, що він задихнеться. Оберніть кошеня марлевою серветкою або ганчірочкою і, дочекавшись потуги, акуратно потягніть тільце назовні, злегка розгойдуючи з боку на бік.

Яка живе в будинку кішка знаходиться в більш комфортних умовах, вона звикає до піклування і дуже прив'язана до свого господаря, тому в такий стресовий момент, як народження кошенят, вона особливо потребує присутності господаря та його підтримки. У період вагітності кішки господар повинен подбати про її раціон харчування.

Не забувайте: вагітну кішку потрібно гладити обережно, не торкаючись області її живота. Це місце її тіла зараз дуже чутливе, і будь-який дотик до нього може викликати дискомфорт або навіть завдати біль майбутнім кошеням.

loading
×