Як лікувати нейтрофілію?

Як правило, в першу чергу лікування спрямоване на боротьбу з інфекцією та підвищення імунітету. У курс медикаментозного лікування входять антибіотики, глюкокортикоїди та вітамінотерапія (фолієва кислота та вітамін B12). У важких випадках може знадобитися пересадка кісткового мозку.

Це явище називається «надир» і є точкою найбільшого ризику розвитку інфекції. Потім кількість нейтрофілів знову починає зростати – кістковий мозок відновлює нормальне вироблення нейтрофілів. Але для досягнення нормального рівня може знадобитися 3-4 тижні.

Чому підвищено нейтрофіли Серйозні травми. Наприклад, переломи, опіки, складні хірургічні операції. Запальні захворювання. До них відносяться коліт та інші запалення кишечника, васкуліт (запалення судин), гепатити (запалення печінки).

Перші прояви, як правило, виникають на 1-му році життя, рідше – у старшому віці. Зниження рівня нейтрофілів у крові практично до нуля спостерігається із середньою періодичністю у 21 день (12–35 днів), нейтропенія зберігається протягом 3-5 днів, потім лейкограма відновлюється.

loading
×