Як можна використовувати грілку?
Грелку можна використовувати для того, щоб полегшити біль або просто зігрітися холодної ночі. Після того, як ви наповните грілку, покладете її на своє тіло або в ліжко на 20-30 хвилин. Відразу після наповнення грілці знадобиться кілька хвилин, щоб прогрітися, а потім вона досягне максимальної температури.
Грелка, також термофор – пристрій для зігрівання частини тіла сухим теплом з метою обігріву та попередження переохолодження або місцевого теплолікування; грілкою може називатися і невеликий пристрій для обігріву кімнати (наприклад, грілки суднові).
Що не можна робити з грілкою Не можна лягати зверху на повну грілку. Через це вона може пошкодитися і ви обпалитеся. Якщо ви хочете додати грілку до спини – ляжте на живіт і розмістіть на спині грілку. Грілкою не можна обігрівати дітей – у них надто ніжна шкіра.
Після повного загоєння пупкової ранки, грілка укладається безпосередньо на живіт на час, який грілка може тримати тепло. Тобто, якщо антиколікова грілка може тримати тепло 20 хвилин і потім починає остигати, тобто вона повинна знаходитися на дитині не довше цього часу.