Як правильно носити дитину у слінгу?

Дитину в слінгу носять у тих самих положеннях, що й на руках. Дитина у слінгу повинен бути досить щільно притиснутий до мами. У вертикальних положеннях таз та стегна дитини повинні розташовуватися симетрично. У слінгу має бути зручно і батькові, і дитині.

У слінгу можна носити дитину стільки ж, скільки та на руках. Зрозуміло, що навіть для дітей одного віку цей час буде різним, бо діти народжуються різними. Для віку до 3-4 місяців дитини носять на руках чи в слінгу на вимогу плюс ще одну-дві години.

У слінгу-Шарфі дитину можна носити з перших днів його життя як горизонтальному положенні («колиска»), так і вертикально (в "хресті над кишенею"). Обидві руки мами вільні, навантаження рівномірно розподілене по спині, талії та попереку, що дозволяє з комфортом носити тривалий час (більше години чи двох).

Не варто розташовувати новонародженого в слінгу ТІЛЬКИ в горизонтальному положенні, набагато правильніше варіювати положення в слінгу відповідно до тих положень, в яких ви частіше носите дитину на руках. ВАЖЛИВО: не можна носити дитину в слінгу у положенні "колиска" у верхньому слінговодязі!

loading
×