Як проводиться електроімпульсна терапія?

Електроімпульсна терапія (ЕІТ) – спосіб лікування деяких порушень серцевого ритму (НРС) імпульсом електричного струму енергією від 50 до 360 Дж. Імпульс проводиться розрядом між двома електродами, накладеними на грудну клітину хворого. Ефект ЕІТ полягає у відновленні синусового ритму.

Під час процедури ви отримуєте через маску збагачене киснем повітря; медпрацівники стежать за вашим диханням, серцевою діяльністю, кров'яним тиском та температурою тіла; під короткостроковим наркозом серцю посилається електричний імпульс. Після проведення електричної кардіоверсії виробляється електрокардіограма.

Між електродами виникає електричне поле, що призводить до короткочасної (зазвичай до кількох секунд) зупинки серця (Пауза), після якої починає роботу синусовий вузол і відновлюється нормальний серцевий ритм. Відновлення синусового ритму після електрокардіоверсії.

Відновлення ритму можна домогтися за допомогою таблеток або внутрішньовенного введення препарату або за допомогою розряду електричного струму (електроімпульсна терапія). Надзвичайно важливо не затягувати із відновленням ритмутому, що при тривалому існуванні пароксизму відновити його буває не просто.

loading
×