Як росте обрієта?
Посів роблять не дуже густо, насіння не закладають, а засипають зверху шаром піску товщиною 3-5 см, який обережно зволожують із лійки. Весняні сходи з'являються через 10-20 днів, а насіння, посіяне у вересні, зійдуть тільки наступної весни. Ще один спосіб розмноження обрієти – живцювання.
Якщо ви плануєте прикрасити обрієти альпійську гірку, насіння можна засипати прямо в ущелини між камінням. Обрієта, посіяна навесні, зійде через 10-20 днів До цього моменту посадки слід прикрити плівкою. На жаль, цвісти кущики почнуть лише наступного року.
Краще всього ґрунтопокровники ростуть на бідних ґрунтах. Обрієта може цвісти навіть між бетонними плитами і на камінні. Однак грунт повинен бути пухким і добре дренованим. У ґрунт є сенс внести трохи торфу та золи для стимуляції росту та дезінфекції.
Камені, сонце або легка півтінь – найкращі умови для обрієти Обрієта любить сонце принаймні так вважає більшість садівників. Насправді, вона, як показує мій досвід, цілком добре росте, виглядає і цвіте в півтіні (не надто густий, звичайно).