Як розподіляються очки у настільному тенісі?

Очко нараховується гравцю або парі гравців, коли суперник не може повернути м'яч відповідно до правил. Кожна партія триває до 11 окулярів, матч складається з непарної кількості партій, і грає більшість перемог у партіях.

Різниця між настільний теніс і пінгпонгом полягає у інвентарі. Пограти в пінгпонг можна не всіма ракетками, а лише «правильними» моделями. На них використовується наждачний папір. А ось для настільного тенісу підходять ракетки тільки з гумовим покриттям, червоного та чорного кольору.

У настільний теніс партія продовжується до 11 очок. Партію виграє гравець (пара): першим, хто набрав 11 очок; за рахунку 10:10 виграє гравець, який першим набере на 2 очки більше суперника (пари).